WhatsApp
Telefon
  • Sugözü Sokak No:6 Bakırköy/Osmaniye/İSTANBUL
Üç Adres Halı Yıkama, Koltuk Yıkama Nedir?
18 Temmuz 2020, 17:05

Üç Adres Halı Yıkama, Koltuk Yıkama Nedir?

Üç Adres Halı Yıkama'da Koltuk yıkama, özel ekipman ve temizlik ürünleri ile gerçekleştirilen bir işlemdir. Koltukların derinlemesine temizliği için etkili bir yöntem olan yıkama ile ilgili bireylerin aklına takılan en önemli soru ise koltuk yıkamanın koltuklara zarar verip vermeyeceğidir. Peki, koltuk yıkama işleminin sanıldığı gibi koltuklara herhangi bir zararı var mıdır?

Koltuk Yıkama İşlemi Koltuklara Zarar Veriyor mu?
Bu sorunun cevabı için kesin ve net bir şekilde “hayır” cevabını vermek mümkündür. Koltuk yıkama sırasında koltukların deforme olmalarına neden olabilecek hiçbir işlem uygulanmaz. Aksine düzenli olarak yıkatılan koltukların ömrü uzar ve çok daha uzun yıllar boyunca kullanılabilirler. Çünkü koltukların yıkanması sürecinde özel koltuk yıkama makinesi ve leke türüne uygun şampuanlar kullanılmaktadır.

Aslına bakılırsa koltuklara asıl zarar verebilecek olan durum, evde temizlemeye çalışmaktır. Çünkü koltuk kumaşının özellikleri göz önünde bulundurulmadan uygulanan silme işlemi, kılıfların yıpranmasına ve renk değişimlerine neden olabilmektedir. Bunun yanında koltukların üzerinde dalga dalga su lekeleri de oluşabilmektedir. Koltuklara ciddi zarar veren ve ömürlerini kısaltan bu yanlış uygulamalar yerine koltuk yıkama hizmeti almak aynı zamanda ekonomik bir seçim olacaktır. Çünkü koltuklarınızı düzenli olarak yıkatarak eskimelerinin önüne geçer, değiştirmek zorunda kalmazsınız.

Sosyal Medya :
Üçadres Halı Yıkama
18 Temmuz 2020, 16:12
ÖNCEKİ
Üçadres Halı Yıkama, Halı Yıkama Neden Önemlidir?
18 Temmuz 2020, 17:08
SONRAKİ